Jdi na obsah Jdi na menu

ILJA ŠKONDRIČ MÁ PŘED RFA 11 JASNO

1686324730335.jpg

Galavečer RFA 11 je za rohem a bojovníci už dolaďují váhu, aby mohli v sobotu předvést co nejlepší výkon. Několik svěřenců bude mít na turnaji i kmotr slovenského MMA Ilja Škondrič, kterého vyzpovídal promotér Boris Marhanský.

Kromě předpovědí, jak dopadnou titulové zápasy Benko vs. Lutterbach a Humburger vs. Maciejowski, se vyjádřil i na adresu svých svěřenců. Ty čekají zápasy už tuto sobotu v Bratislavě. Poslední lístky jsou dostupné v sítích Predpredaj.sk a Ticketportal.cz.

Michal Duba může vyhrát jen dvěma způsoby

Jak jsme si už u Ilji zvykly, při každém rozhovoru s ním není o hlášky žádná nouze. Ve vysílání na instagramovém profilu RFA nejprve zhodnotil titulové zápasy, od kterých by chtěl, aby trvaly co nejdéle. Úplně opačně si to ale přeje při zápasech jeho bojovníků, při kterých by byl nejraději, kdyby se v kleci dlouho nezdrželi.

"Všichni musí vyhrát v 1. kole a Miško Duba musí vyhrát za 30 sekund na heel hook," zažertoval Škondrič, který nezmínil tuto páku jen tak náhodou. Právě na heel hook vyhrál Adam Jakubík čtvrtfinále EUROGOLD pyramidy proti Martinovi Horínkovi, kterému byl v rohu právě Michal Duba. Ukončení stejnou technikou by proto bylo skvělou odplatou českému bojovníkovi.

"Na heel hook za 30 vteřin, máme to natrénované. Nebo vypne soupeře loktem. Můžu potvrdit, že má tvrdý loket. Mám na čele i takovou jizvičku, jak jsme spárovali, protože Miško už mě nemá tak rád a brzy mě vypnul loktem,“ s úsměvem dodal hlavní trenér bratislavské Octagon Fighting Academy (RFA11-xY3OGbBr). Zda opravdu Duba splní trenérovo přání a pomstí se za parťáka Martina Horínka, zjistíme už tuto sobotu na RFA 11 v Bratislavě. Celý turnaj můžete sledovat prostřednictvím platformy PPV.

FOTO: RFA