Jdi na obsah Jdi na menu

MICHAL MARTÍNEK REAGUJE NA VERDIKT PROTESTU

Michal Martínek mohl na turnaji přidat druhé vítězství v organizaci KSW, ale po velmi sporném a kontroverzním rozhodnutí vyhrála nakonec domácí hvězda Omielanczuk, které rozhodčí vítězství doslova darovali. Výsledek kritizoval majitel KSW, fanoušci i komentátoři. Protest ohledně verdiktu nakonec osobně podalo vedení KSW v čele s Martinem Lewandowskim. Michal Martínek dnes na svém instagramu oznámil výsledek protestu a naštvaně na něj reagoval.

"Máme verdikt protestu. Prý jsem vyhrál, ale nic se měnit nebude, protože by se musel prokázat nějaký záměr manipulace. Z principu se nic měnit nebude.Nevím co na to říct. Bylo mi jasný, že bude hodně střetů zájmu.

Odveta mě nezajímá, protože nevím proč bych měl znovu něco dokazovat, když jsem byl podle asociace a majitelů vítězem a hlavně podle většiny fanoušků i polské scény. To už samo o sobě o něčem vypovídá vzhledem k tomu, že jsem zápasil s polským závodníkem. Pokud se máme potkat znovu, bude to v rámci nějakého boje o ranking, ale nikoliv odveta jako taková.

Soupeři gratuluju. Není to jeho chyba, že to dopadlo takto. Oba jsme dělali to nejlepší, co jsme mohli a jsem rád, že jsem se Danielovi postavil a toho chlapa mám rad a respektuju ho, protože oba víme s kým jsme zápasili v Rusku. Můj respekt budeš mít vždy bez ohledu na to co se děje," napsal Michal Martínek.

"Za tímto zápasem zůstane jizva na mém srdci a navždy zjizvený Sherdog a můj ranking. Ale to se hold asi může stát vzhledem k tomu, že tady teď sedím a čtu si tisíce zpráv celé scény na mou podporu. Takže velké děkuji všem fanouškům, kteří drží při mé osobě. 

Jsem plný emocí a teď to sám musím rozdýchat, protože to je pro mě velké sousto a nečekal bych, že se mi něco takového stane při takhle těžkém zápase a ostře sledovaném v mezinárodní asociaci, která je vysílána v několika zemích světa.
Já si teď dám na pár dní pauzu od médií, protože jsem pěkně nasranej a nechci bejt neslušnej. Už tohle jsem napsal nejslušněji jak umím a teď se mi opravdu nechce být slušnej,"
dodal naštvaně Blackbeard.

ZDROJ: IG MICHALA MARTÍNKA