Jdi na obsah Jdi na menu

NA VEŘEJNÉM VÁŽENÍ PŘED RFA 11 TO POŘÁDNĚ VŘELO

1686403346264.jpg

Součástí turnaje RFA 11 bude i souboj Matěje Valouška s Maďarem Gergelym Csibim, kteří se netají tím, že se navzájem nemají v lásce. Potvrdili to i na staredownu na veřejném vážení, na kterém nechybělo mnoho a mohli jsme být svědky ještě jedné bitky před jejich zápasem.

Pod postojářskými pravidly Real Fight si oba bojovníci změří síly už dnes na RFA 11 v Bratislavě. Poslední lístky jsou dostupné v sítích Predpredaj.sk a Ticketportal.cz.

Klaun, co si bere do úst moji mámu

Konflikt mezi Valouškem a Csibim začal, když se maďarský bojovník ve snaze rozpoutat trashtalk obul do rodiny svého soupeře. Českého reprezentanta to nenechalo chladným a s Csibim si vyměnil několik ostrých vzkazů. Na jeho adresu nenašel ani jedno příjemné slovo: „Je to pro mě šašek, žádný sportovec. Už jen proto, že si bere do úst moji mámu. Není to sportovec, ale klaun,“ prohlásil o maďarském bojovníkovi.

Bez ohledu na to, jak se zápas bude vyvíjet, Valoušek je podle jeho slov připraven na všechno. „V hlavě mám několik scénářů. Uvidíme, co se stane. Já jsem připraven na všechno a půjdu to tam vyřešit,“ řekl Valoušek. Tento slib chtěl dodržet ještě před samotným galavečerem na veřejném vážení, na kterém se schylovalo k bitvě.

https://www.instagram.com/p/CtRt9xtAIDq/

Proč nejdou pod MMA pravidly?

I když jsou oba aktéři především MMA bojovníci, jejich zápas se uskuteční pod postojářskými pravidly Real Fight. „Důvod je jednoduchý, pan Csibi si to i s váhou vybral, protože nechce mít další prohru v MMA,“ řekl Valoušek, který je výrazným papírovým favoritem. Jak ale jejich vzájemný souboj dopadne v kleci, uvidíme už dnes na RFA 11 v Bratislavě. Sledovat jej můžete prostřednictvím platformy PPV.

FOTO: RFA