Jdi na obsah Jdi na menu

NEJVĚTŠÍ MMA PYRAMIDA V JEDEN VEČER PROBĚHNE UŽ TUTO SOBOTU

1682100164595.jpg

Sáhnou si na dno a zabojují o věčnou slávu: Největší MMA pyramida v jeden večer proběhne už tuto sobotu!

Velká výzva a boj o peníze, které za jeden večer nikdy nedostali. EUROGOLD pyramida o 30 000 eur proběhne na turnaji RFA 9 již tuto sobotu. Osm bojovníků čeká nadlidský úkol zdolat pod MMA pravidly 3 soupeře v tentýž večer a královskou odměnu si z nich odnese jen jeden.

Součástí galavečera budou i zápasy mimo pyramidu, přičemž diváci uvidí i duely pod pravidly Real Fight. Hlavní domácí hvězdou bude opět Vladimír Idrányi, který když se naposledy představil v Prievidzi, tak z toho byl adept na zápas večera. Podaří se mu další řeznický výkon i teď? Uvidíme už tuto sobotu 22. dubna. Lístky jsou dostupné v síti Predpredaj.sk.

Duely mimo pyramidu, šanci dostanou i amatéři

I když hlavní částí RFA 9 je EUROGOLD pyramida, na turnaji uvidíme i čtyři zápasy mimo pyramidu. Celý večer otevře zápas dvou slovenských talentů Gažík vs. Chovan pod amatérskými pravidly. Podle slov promotéra Borise Marhanského nepůjde o výjimku a i do budoucna můžeme očekávat, že si nadějní bojovníci budou moci vyzkoušet, jaké je to zápasit na takových velkolepých akcích.

Jediný ženský zápas večera obstarají Veronika Zajícová a Katalin Viola Aranyi, pro které to bude první profesionální zápas v kariéře. Tadeáš Růžička se sice na RFA 9 nepředstaví, ale přesto bude tento turnaj pro něj velmi důležitý. Ze zápasu Nuska vs. Mikula vzejde vyzyvatel, se kterým se popere o titul. Největším tahákem mimo pyramidu bude duel Vlada Idrányiho proti Eriku Tóthovi.

EUROGOLD pyramida

Celý večer začne vážením, které proběhne pár hodin před prvním zápasem. Všichni bojovníci musí splnit limit 80 kilogramů a vzápětí se dozvíme, jaké budou jednotlivé dvojice v prvním kole pyramidy. V něm se nebudou moci proti sobě postavit fighteři z téhož týmu. Jednotliví bojovníci jsou rozděleni podle jejich mentorů, kteří budou během jejich zápasů i v rohu svých svěřenců.

Tina, Ilja Škondrič, Spejbl a Boris Marhanský se svými dvojicemi bojovníků tedy budou muset zvolit správnou strategii a v ideálním případě postoupit do dalších kol co nejvíce odpočatí a bez zranění. Hlavními hvězdami pyramidy jsou Ukrajinec Alexander Butenko a Brazilec se zkušenostmi z UFC Ronys Torres.

Zbylí účastníci jsou z Česka a ze Slovenska, přičemž šanci ukázat se dostanou i bojovníci, kteří nemají za sebou žádný zápas mezi profesionály. Mezi ně patří úspěšný amatér Adam Jakubík a také zkušený boxer Martin Prázdný. Osmičku doplní Michal Dobiáš, Martin Horínek, František Bočáň a David Kedžuch, kteří se pokusí přetavit své zkušenosti ve vítězství. Kdo z nich nakonec bude úspěšný, zjistíme už tuto sobotu.

crqjohhto1d--1-.jpg

ZDROJ A FOTO: REAL FIGHT ARENA