Jdi na obsah Jdi na menu

OKTAGON SE VRACÍ DO BRNA

1714850900936.jpg

OKTAGON se po dvou letech vrací do Brna!

Je to oficiální. OKTAGON MMA se po dvou letech vrací do brněnské Winning Group Areny. Turnaj s pořadovým číslem 60 se v druhém největším městě České republiky uskuteční 21. září tohoto roku. Žlutočerná organizace souběžně s ohlášením akce také spustila registraci na přednostní prodej vstupenek.

735 dní. Přesně taková doba odděluje brněnské turnaje. Tehdejšímu OKTAGONu 35 dominovala titulová bitva Kincla s Lohorém a na kartě se představily také další domácí hvězdy jako Paradeiser, Ryšavý, Kalašnik či, tehdy ještě podle pravidel Undergroundu, Roušal. „Na návrat do Brna se extrémně těšíme,” prozradil promotér organizace Ondřej Novotný a dal nahlédnout i do obsazení turnaje: „Přivedeme všechny domácí hrdiny a určitě i titulovou bitvu!”

A hned první oznámená jména pro OKTAGON 60 potvrzují jeho slova. Populární “Vagabund” Andrej Kalašnik a nerozluční parťáci Radek Roušal s Vladem Lengálem totiž pochází z města pod Špilberkem a dozajista se mohou těšit na ohromující podporu domácího publika.

„Na domácí fanoušky se moc těším,” řekl k účasti na turnaji Vlado Lengál. „Doufám, že je pořádně uslyším a věřím ve vítězný návrat ve stylu!” Ve velkou podporu Winning Group Areny pak doufá také Andrej Kalašnik, který má za sebou dominantní výhru na britské půdě. „Na turnaj se těším neskutečně. V Brně už jsem zápasil a byl to zážitek, který si budu pamatovat až do konce života. Nicméně to byl zápas na body, takže domácímu městu dlužím působivou výhru! Fanouškům bych chtěl vzkázat, ať všichni dojdou a halu vyprodáme, protože pro Brno je ohromně důležité, aby se zde konaly velké sportovní eventy a těch sportovních svátků jsme v našem městě měli víc.”

Registrace pro přednostní prodej vstupenek je spuštěna na webu www.oktagonmma.com. Další velká jména pro turnaj OKTAGON 60 očekávejte již brzy!

fb_img_1714849901553.jpg

ZDROJ: Tisková zpráva OKTAGON MMA