Jdi na obsah Jdi na menu

POZNALI JSME VÍTĚZE EUROGOLD PYRAMIDY O 30 000 EUR

1682281663269.jpg

Dolámané nohy a bitvy na život a na smrt: Poznali jsme vítěze EUROGOLD pyramidy o 30 000 eur!

Alexander Butenko se stal vítězem EUROGOLD pyramidy o 30 000 eur, když ve finále zdolal bývalého UFC zápasníku Ronyse Torrese na body. Bodový verdikt byl však velmi těsný a jeden z rozhodčích dokonce viděl zvítězit Torrese.

Na turnaji RFA 9 se vyznamenali i Vladimír Idrányi s Jacobem Mikulou, kteří předvedli perfektní výkon a pod pravidly Real Fight zvládli vyhrát své duely. Tadeáš Růžička poznal svého titulového vyzyvatele, kterým bude Jacob Mikula.

Páky na nohy a neskutečné finále

Málokdy se stane, že se na jednom a témže turnaji zopakuje tatáž technika několikrát. V rámci EUROGOLD pyramidy skončily hned tři souboje pákou na nohu, přičemž Adam Jakubík byl hned u dvou z nich. Naneštěstí pro něj to bylo ve druhém případě ve prospěch jeho soupeře Ronyse Torrese, který díky výhře nad ním postoupil do finále.

Pákou na nohu se vyznamenal i David Kedžuch, který nejdříve kopl drtivý low kick na nohu Michala Dobiáše, aby ho pár vteřin nato ukončil. V semifinále však ztroskotal na pozdějším vítězi Alexanderu Butenkovi, který ho tvrdě knokautoval ve druhém kole.

quqgmows.jpeg

Průběh finálového zápasu byl ze všech duelů pyramidy nejnapínavější. Ronys Torres i Alexander Butenko si absolutně nic nedarovali a i když byli oba velmi blízko k ukončení, nakonec přežili až do bodového verdiktu. Po něm byl brazilský bojovník extrémně zklamaný, ale v prospěch ukrajinské hvězdy hrálo jednoznačně rozhodující 3. kolo.

Vyzyvatel Mawara a další ukončená neporazitelnost

Zápas jako na houpačce byl i duel Jacoba Mikuly s Matějem Nuskou, který skončil bodovým rozhodnutím. U většiny bodových rozhodčích táhl za delší konec slovenský bojovník Mikula, který se po tomto vítězství dostane k titulové šanci. Nejblíže ho čeká souboj s Tadeášem "Mawarem" Růžičkou o titul organizace Real Fight Arena.

Vladimír Idrányi to opět dokázal! Naposledy na turnaji RFA 6 v Prievidzi ukončil neporazitelnost maďarského bojovníka Csaby Tótha a totéž udělal na domácí půdě znovu. Tentokrát proti jmenovci Eriku Tóthovi, kterého knokautoval v 1. kole.

Perfektní výkon předvedla také Veronika Zajícová. Proti maďarské soupeřce táhla za delší konec v prvních dvou kolech a navzdory převážení soupeřky se jí podařilo udolat důležité vítězství na body. Zajícová má tak za sebou úspěšný vstup do profesionálního MMA a upravila tak své skóre na (1-0).

cpupdk-m.jpeg

FOTO: REAL FIGHT ARENA