Jdi na obsah Jdi na menu

SIVÁK JASNĚ STANOVIL SVÉ PODMÍNKY

1683923357331.jpg

Sivák jasně stanovil své podmínky: Pokud to nesplní, ať na zápas rovnou zapomene!

Šampion RFA ve váze do 66 kilogramů pod pravidly K1 Václav Sivák má před sebou první titulovou obhajobu. Jeho soupeřem bude Ruslan Tokhtarov, který však nesplnil váhový limit o 2 kilogramy. Kromě toho, že přišel o značnou část výplaty, tak stále nemá stoprocentní jistotu, že se zápas uskuteční.

Sivákův tým si totiž stanovil podmínku, že k zápasu dojde jen tehdy, když Tokhtarov bude mít zítra před turnajem v 18:00 maximálně 74 kg. Celý turnaj proběhne už v sobotu večer a můžete jej sledovat přes platformu PPV.

Vašek Sivák zápasit chce

Na veřejném vážení v Obchodním Centru Elán se moderátor Jakub Kotek zeptal Siváka, zda vůbec uvažoval nad tím, že by zápas nevzal. Český Bad Boy se vyjádřil, že to vůbec neřeší a že je pro něj nejdůležitější samotný boj. Jeho tým však trval na svém, a tak k utkání dojde jedině pod podmínkou, že Tokhtarov do zítra nenabere další kilogramy.

"Soupeř sice v pátek o dvě kila převážil, ale pokud zítra splní dohodu 74 kilogramů, Vašek nastoupí. Pokud nebude splněna ani tato váha, Vašek nenastoupí. Vašek trénoval, nechce zápas rušit. On bude mít v zápase asi 70 kilogramů. Chce bojovat pro fanoušky, aby nepřišli o ten zápas. Soupeř je kvalitní Čečenec, ale Vašek se nechce vyhnout tomu zápasu, chce ho porazit," řekl pro kaocko.cz Sivákův manažer Adrian Smrčka.

Oba bojovníci jsou momentálně na vítězné vlně a v rámci organizace RFA neporaženi. Šampion Sivák nastoupil dosud ve dvou zápasech a oba dokázal dotáhnout do úspěšného bodového konce. Alexis Laugeois ani Patrik Záděra nedokázali najít recept a i když oba prokázali obrovskou odolnost a tvrdou bradu, na vítězství ani nepomýšleli.

Ruslan Tokhtarov si svoji titulovou šanci vybojoval ve svém posledním zápase proti Jakubovi Kroftovi. Před zápasem byl Tokhtarov velký kurzový outsider, ale průběh utkání absolutně neodpovídal předpokladům a Tokhtarov dominoval především na tvrdost úderů. V případě, že Tokhtarov splní podmínky Sivákova týmu, jeden z bojovníků zítra ztratí svou neporazitelnost v rámci RFA.

aqjtei64.jpeg

ZDROJ: RFA