Jdi na obsah Jdi na menu

V HAVÍŘOVĚ UVIDÍME SKVĚLÝ BOXERSKÝ SOUBOJ

1683372626640.jpg

V pyramidě mu to nevyšlo, teď se vrací do své disciplíny: V Havířově uvidíme skvělý boxerský souboj!

Necelý měsíc po skončení EUROGOLD pyramidy se Martin Prázdný opět vrací do boje. Tentokrát už ale opět pod pravidly Real Boxing, ve kterých naposledy zdolal Aleksandra Gogoladzeho. Stejným skalpem se může chlubit i Vitalij Bojko, který Gruzínce dokonce ukončil. Teď si to oba čeští boxeři střihnou proti sobě a tento souboj uvidíme již 13. května na RFA 10 v Havířově. Lístky jsou dostupné v sítích Predpredaj.sk a Ticketportal.cz.

Nic jsem nepředvedl, ale beru to jako zkušenost

Martin Prázdný vstupoval do EUROGOLD pyramidy jako jeden z největších outsiderů. Los mu vůbec nepřál a do čtvrtfinále dostal hned pozdějšího finalistu a bývalého UFC bojovníka Ronyse Torrese, který ho uškrtil ve 2. kole. „Nezbývá mi jiného, ​​než brát to jako zkušenost.

Bohužel nic jsem nepředvedl. Na druhou stranu, dokázal jsem celé kolo odolávat blackbeltovi a takovému zkušenému zápasníkovi, jako je Torres. Bylo to poprvé, co mě v MMA někdo dostal na zem. Přesně vím na čem dále pracovat,“ zhodnotil své působení na turnaji RFA 9.

Jeho mentorem v rámci pyramidy byla zpěvačka Tina, kterou si velmi oblíbil a spolupráci s ní hodnotí velmi pozitivně: „Tina roli mentora zvládla na jedničku. Neustále byla s námi v kontaktu a snažila se nás motivovat, jak jen věděla. O cokoli jsme ji požádali, to udělala,“ zhodnotil práci Tiny jako mentorky.

fvr7s1mu.jpeg

Zpátky pod boxerská pravidla

Ještě před pyramidou Martin Prázdný avizoval, že kromě MMA bude nadále zápasit i pod boxerskými pravidly. Smíšená bojová umění jsou však pro něj primárním cílem: „Určitě moje priorita je nyní MMA. Mám před sebou dva zápasy v boxu. Raději bych zápasil v MMA, ale tyto zápasy už mám dohodnuté dlouho dopředu, potom se chci soustředit hlavně na MMA,“ potvrdil do jaké disciplíny povedou jeho další kroky.

Ještě předtím ho však čeká souboj s přemožitelem nebezpečného Gruzínce Gogoladzeho, Vitalijem Bojkem. Ten ho na rozdíl od Prázdného ukončil před limitem, ale ostravský rodák to jako nějaký rozhodující faktor nebere: „Příliš tomu vážnost nedávám. Před Gogoladzem jsem měl zbytečný respekt podle toho, co jsem o něm slyšel. Zpětně jsem litoval, že jsem byl v zápase příliš opatrný . Mohl jsem jít více po ukončení,“ vrátil se zpět k zápasu na turnaji RFA 3.

https://www.youtube.com/watch?v=X-4jXrXQbnY

Potenciální zápas večera

Kromě souboje legendárního Dannyho Williamse s Josefem Pekarkem uvidíme duel pod boxerskými pravidly i v zápase Prázdný vs. Bojko. Ostravský bojovník očekává velmi napínavý a divácký atraktivní zápas. „Myslím si, že bychom mohli předvést zápas večera, “ prohlásil Prázdný, který se již s Bojkem měl potkat na RFA 7 v Praze. Prázdný však musel ze zápasu odstoupit a právě na něm Bojko zdolal náhradníka Gogoladzeho už v 1. kole.

I proto má před Bojkem velký respekt. „Vitalij má určite všechen můj respekt. Bude to jeden z těch nejkvalitnějších boxerů, jakým jsem zatím čelil,“ vyjádřil se na adresu svého krajana. Zápas Prázdný vs. Bojko proběhne již 13. května na turnaji RFA 10 v Havířově a můžete jej sledovat i přes platformu PPV.

cr1rlyxnvzh.jpg

ZDROJ: RFA